Brněnský Kreativec Ivan Kvis

Kreativec Ivan KvisKreativec Ivan Kvis hledá práci. Podle dostupných informací ji hledá jako první pomocí nového formátu webových stránek WPN - webové prezentace nezaměstnaného. Formát WPN pro svou potřebu sám vyvinul a stal se základem projektu Mezinárodní pracovní portál

Nejnovější příspěvky

1. 1. 2011

Proč takto hledám práci

Webová prezentace vytvořená za účelem rychlého získání zaměstnání je cesta. Nová cesta. Někdo se po ní musí vydat první a já jsem to vzal na sebe.

Proto.

Tradičně užívané způsoby hledání zaměstnání se mi jeví jako příliš pasivní, protože nejvíce času tráví nezaměstnaný čekáním.

Nový přístup, aktivní přístup, můj přístup.

Jako první jsem k hledání zaměstnání přistoupil novým, výrazně aktivnějším způsobem. Moje webová prezentace nezaměstnaného je provozována na stejném principu jako komerční firemní stránky. Jejím cílem je dosáhnout úspěchu, v tomto případě vyvolat zájem zaměstnavatelů o moje služby a získat zaměstnání.

Kromě čekání na odezvu od potencionálních zaměstnavatelů budu posouvat svou webovou prezentaci nezaměstnaného ve výsledcích vyhledávání v Google a Seznam až na vrchol.

Zaměstnanost o.s.

Tato webová prezentace se stala se základem mezinárodního projektu Mezinárodní pracovní portál. Více informací o projektu najdete na stránce Zaměstnanost o.s.

Kam dál.

Kdo jsem Moje aktivity Co je WPN
Kdo jsem Moje aktivity Co je WPN

Publikoval Ivan Kvis. Sekce Ivan Kvis. Štítky: ,

Komentáře k příspěvku Proč takto hledám práci

  1. Držím všechny palce!

    Hanča, 22. 8. 2010, 20:47 Odpovědět

Přidejte komentář


 

© 2021 Kreativec Brno | WPN - webovou prezentaci kreativce Ivana Kvise podporuje Cvrlikátor a magazín Krize v ČR