Brněnský Kreativec Ivan Kvis

Kreativec Ivan KvisKreativec Ivan Kvis hledá práci. Podle dostupných informací ji hledá jako první pomocí nového formátu webových stránek WPN - webové prezentace nezaměstnaného. Formát WPN pro svou potřebu sám vyvinul a stal se základem projektu Mezinárodní pracovní portál

Nejnovější příspěvky

Hledáte práci a kariéru ve stavebnictví? Zapojte se do projektu IKAROS.

Vážení uchazeči a zájemci o práci.

Věnujte prosím několik málo minut na vyplnění anonymního dotazníku pro zjištění aktuálních potřeb uchazečů a zájemců o práci. Získaná data budou využita ve prospěch vypracování vstupní analýzy projektu IKAROS.

IKAROS

[contact-form 2 „IKAROS 2 stavenictví“]

* odborně vedená teoretická i praktická výuka, jejímž cílem je naučit uchazeče o zaměstnání aktivním způsobem využívat veškeré dostupné možnosti a nástroje při hledání nového zaměstnání (jak psát životopis, výběrové pohovory, dovednosti při hledání zaměstnání, sebeprezentace)

** technologie používané pro komunikaci a práci s informacemi, např. počítače, operační systémy, programy, internetové vyhledávače, atd.

*** např. Prace.cz; Jobs.cz

Děkujeme za Váš čas strávený vyplněním tohoto dotazníku. Získaná data nám umožní připravit projekt IKAROS tak, aby naše pomoc uchazečům a zájemcům o práci byla co nejúčinnější a nejefektivnější.

 

© 2021 Kreativec Brno | WPN - webovou prezentaci kreativce Ivana Kvise podporuje Cvrlikátor a magazín Krize v ČR