Brněnský Kreativec Ivan Kvis

Kreativec Ivan KvisKreativec Ivan Kvis hledá práci. Podle dostupných informací ji hledá jako první pomocí nového formátu webových stránek WPN - webové prezentace nezaměstnaného. Formát WPN pro svou potřebu sám vyvinul a stal se základem projektu Mezinárodní pracovní portál

Nejnovější příspěvky

1. 1. 2011

Kreativec Ivan Kvis

Jmenuji se Ivan Kvis a hledám práci kreativce.

Pracovní zkušenosti

Pokud nepočítám několik let po škole v SPT Telekom (dnes O2), pracoval jsem ve dvou malých firmách se zaměřením na prodej, servis a instalace výpočetní techniky.

Díky tomu jsem musel zvládnout téměř veškerou činnost, která s chodem malé společnosti souvisí. Bez nadsázky lze říci, že  mým úkolem bylo téměř vše od řízení týmu spolupracovníků, přes vývoj počítačů, jejich marketingovou podporu, správu e-shopu a firemní webové prezentace, SEO optimalizace, publikování na firemním blogu až po práci v terénu u zákazníků a mnoho dalších činností, na které si právě teď nedokážu vzpomenout.

Volný čas

Všechny zkušenosti získané v zaměstnání se promítají i do mých aktivit ve volném čase a naopak. Dovednosti získané v rámci mých volnočasových aktivit samozřejmě využívám ve prospěch zaměstnavatele.

Více informací o mých projektech najdete na stránce Moje aktivity.

Kam dál.

Proč takto hledám práci Moje aktivity Co je WPN
Proč takto hledám práci Moje aktivity Co je WPN

Publikoval Ivan Kvis. Sekce Ivan Kvis. Štítky: , , , , ,

Komentáře k příspěvku Kreativec Ivan Kvis

Přidejte komentář


 

© 2021 Kreativec Brno | WPN - webovou prezentaci kreativce Ivana Kvise podporuje Cvrlikátor a magazín Krize v ČR